TNR

Villa Yapı Sektöründe Öncü Çalışmalar!

Sektörün talep ettiği hızlı ve kaliteli çözümleri bir arada sunduğumuz gibi yüksek kapasiteli ihtiyaçlara da ayrıca cevap vermekteyiz. Deneyimli kadromuz, ileri teknoloji makine, ekipman ve 16.000m²’ lik üretim tesisimizle, prefabrik sektöründe her ölçekteki projeyi rahatlıkla gerçekleştirebilmekteyiz.

Prefabrik ev ve ofisler gibi bireysel çözümlerin yanında mobil hastaneler, şantiye yapıları, mobil kentler, afet kurtarma ve yardım görevlerinde acil müdahale’ye karşı duyarlılığı artıran
mobil acil çözümler, askeri kamplar, mülteci kampları ve petrol arama kampları gibi tecrübe isteyen sahalarda uzman kadrolarımızla anahtar teslim projeleri başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca, askeri ve acil durum yönetim kurumları için dünya çapında kritik misyon desteği sağlayan tamamen entegre, konuşlandırılabilir, yüksek performanslı mobil sistemler üretmekteyiz.

TNR

TNR Prefabrik, ihtiyaçlarınıza göre en uygun çözümleri; hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde sunar. Ayrıca şirketimiz, teslimat sonrası da sözleşme ve garanti şartlarına bağlı olarak her zaman sizlerin yanındadır.

Bireysel ve Endüstriyel tüm prefabrik yapı ihtiyaçlarınız için TNR Prefabrik tecrübe ve kapasitesiyle size özel etkin çözümler üretmek için hazırdır!